زیونا چاتا به همراه 39 همسر و 94 فرزند و14 عروس و 33نوه‌اش در یک خانه بزرگ زندگی میکند.البته لفظ ساختمان شاید برای توصیف آن بهتر باشد چون این منزل چهار طبقه بیش از یکصد اتاق دارد و در مرکز دهکده باکتوانگ در ایالت میزورام هندوستان قرار گرفته است آقای چانا به روزنامه سان گفت:من از اینکه بنده خاص خدا بوده‌ام خوشحالم و او مسئولیت نگهداری از افراد زیادی را به من داده است.من از اینکه 39 همسر دارم و بزرگترین خانواده جهان را اداره می‌کنم خوشحالم.

اداره این اردوگاه بزرگ به انضباط نظامی نیاز دارد و زاتیانگی مسن‌ترین همسر چانا وظیفه نظم و ترتیب دادن به امور این منزل بزرگ و شست و شو، پخت وپز و تمیز کردن را برعهده دارد. برای یک وعده غذای این عده بیش از 30 مرغ،شصت کیلو سیب زمینی و 100 کیلو برنج نیاز است.

آقای چانا سابقه ازدواج با ده زن در یک سال را هم دارد و همیشه جوان‌ترین زن با اوزندگی می‌کند و سایر زنان باید در سایر اتاقها و طبقات منزل باشند. رینکمینی یکی از زنان او که 35 سال دارد چانا را خوش تیپ‌ترین مرد دهکده می‌داند.

او 17 سال قبل و پس از نامه‌ای که از چانا برای دعوت به زندگی مشترک دریافت کرد به عقد او درآمد.چانا با وجود اداره این تعداد همسر باز هم به فکر ازدواج است و در تدارک سفری به آمریکا برای ازدواجی جدید در آنجاست. 

 منبع
طبقه بندی:
ارسال توسط نظری
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ